Moją misją jest pokazanie Ci drogi, dzięki której zmieniając swoje wnętrze, będziesz zmieniać świat.

xx

Drogi Przyjacielu,

Strona o Miłości powstała dla Ciebie, abyś i Ty miał szansę poczuć to, co czuję ja. Z tej strony dowiesz się, jak odnaleźć prawdziwe szczęście i spokój ducha, którego nikt i nic nie jest w stanie zakłócić. Jak głęboko kochać, ufać, wierzyć i cieszyć się każdą chwilą. Dowiesz się, że cuda zdarzają się także dziś.

Możliwe, że jeszcze osiem miesięcy temu sama opuściłabym taką stronę. Mam nadzieję, że nie popełnisz tego błędu. Ja, ateistka i racjonalistka, uwierzyłam widząc, jak Bóg działa w moim życiu. Wystarczy Go zaprosić do swojej codzienności. Bóg jest dżentelmenem i bez zaproszenia nie spodziewajmy się Jego ingerencji.

Jeśli chcesz wiedzieć jak On działa, zapoznaj się ze stroną Ludzie i ich historie. To nie ma nic wspólnego z religią i kościołem – to bezpośrednia relacja z Bogiem. Aby dowiedzieć się w jaki sposób nawiązać relację z Naszym Ojcem, wejdź na stronę Krok po kroku. Spróbuj! Jeśli stwierdzisz, że On nie istnieje i to nie działa, nic nie tracisz. Jeśli jednak poczujesz Bożą obecność i zauważysz, że Bóg naprawdę chce uczestniczyć w Twoim codziennym życiu, zyskasz więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.